KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12872045
nr 1287 2045
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -74. Olja på duk, 45x54 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:49:51
4/11 23:10:10